O NAS

Odkryj ATELIER VALERII PETROV

Witaj w świecie ręcznie wykonanych mebli wiklinowych!

ATELIER to miejsce, gdzie tradycja rzemiosła spotyka się z nowoczesnym designem, tworząc niepowtarzalne arcydzieła do Twojego wnętrza i ogrodu.

Nasze meble, wykonane z wyselekcjonowanych winorośli, są nie tylko estetyczne, ale także trwałe. Kładziemy nacisk na wygodę, starając się zrównoważyć trendy modowe z klasycznymi elementami designu. Pragniemy, abyś cieszył się dziełami naszych mistrzów. Oferujemy również możliwość zamówienia mebli ogrodowych dostosowanych do Twoich potrzeb, realizowanych w ciągu 16-24 dni.

W naszym sklepie-ATELIER znajdziesz nie tylko meble, ale także bogaty wybór dekoracji: stoliki kawowe, lampy, fontanny, rzeźby ceramiczne, doniczki, panele szamotowe, kute kraty, ogrodzenia, płoty oraz oryginalne domki dla ptaków z unikalnymi projektami.

Odwiedź nas na Ukrainie, korzystając z tego linku. Zachęcamy również do kontaktu z naszym oddziałem w Polsce, UL.FRANCISZKANSKA 10/611, KATOWICE, 40-708, pod numerami telefonów: +48 510 613 946 (Polska) lub +38 067 614 3796 (Ukraina).

Zainteresowani współpracą na rynku Unii Europejskiej? Badamy zapotrzebowanie, rozważając małe dostawy hurtowe i organizację sieci sklepów. Jeśli widzisz potencjał naszych produktów na rynku UE, zapraszamy do współpracy.

nasza przyszłość

Nasza strategia

Wizja „ATELIER VALERII PETROV” to dynamiczny rozwój w dziedzinie mebli wiklinowych, kontynuujący dziedzictwo rzemieślnicze. Planujemy poszerzyć ofertę o kreatywne wzory, utrzymując zrównoważone praktyki i ekologiczne podejście.

W najbliższych latach skupimy się na badaniach rynku UE, rozwijając relacje partnerskie i umacniając naszą obecność. Chcemy być prekursorem małych dostaw hurtowych, zapewniając dostęp do naszych wyrobów na większą skalę.

Wizja „ATELIER VALERII PETROV” obejmuje również rozwinięcie sieci sklepów, tworząc miejsca inspiracji i komfortu. Dążymy do bycia rozpoznawalną marką nie tylko ze względu na produkty, ale także zaangażowanie w tworzenie wyjątkowych przestrzeni życiowych.

Poprzez innowacje, pasję i zrównoważone podejście, widzimy siebie jako liderów branży, inspirujących do tworzenia pięknych i wygodnych wnętrz na w całej Europie. „ATELIER VALERII PETROV” to nie tylko firma – to wizja, która evolvuje, by sprostać oczekiwaniom klientów i kształtować przyszłość designu.

masz pytanie?

Zapraszamy do kontaktu

Scroll to Top